Наркологический медицинский центр в Харькове
г. Харьков, ул. Волонтерская, 74: 8:00 - 16:00, +38(050)-058-42-12: - , м. Лвiв, вул. Петлюри С. 34: 8:00 - 16:00, +38(099)-631-46-65: -
+ Записаться на прием

Меморандум про співробітництво між ГУНП та Альтернатива

Меморандум про співробітництво між ГУНП та Альтернатива

Між Головним управлінням Національної поліції в Харківській області, в особі Начальника Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Харківській області Козара Анатолія Володимировича, Та «Харківським Медичним наркологічним центром «АЛЬТЕРНАТИВА», в особі Головного лікаря Ромазана Романа Валерійовича та Благодійною організацією Благодійним фондом «Парус», в особі Президента Фонду Ключарьова Костянтина Олеговича, 16 листопада 2017 року, було підписано меморандум про співробітництво між ГУНП та Альтернатива.

Основними цілями якого, є проведення спільних заходів спрямованих на подолання стигматизації та дискримінації представників уразливих груп населення, приймання участі у сумісних заходах, сприяння проведенню фахівцями Медичного центру та Благодійного фонду профілактичних заходів серед працівників правоохоронних органів, з питань попередження соціально небезпечних хвороб, а також переадресування осіб, яким потрібна допомога, до наркологічного центру МЦ «Альтернатива» або БФ «Парус» допомога яких, спрямована на покращення доступу представників уразливих груп населення до життєво необхідних послуг, для подальшого лікування або надання медичного та соціально-психологічного супроводу чи допомоги уразливим групам.
Також було заплановано велику кількість заходів та інформаційних занять на 2017 — 2018 роки, для посилення взаємодії та співробітництва між організаціями, одне з яких буде проведено 9 грудня на тему «Роль поліції у профілактиці ВІЛ-інфекції/туберкульозу/вірусних гепатитів та особиста безпека поліцейського», який приурочено до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, наприкінці інформаційного заняття буде організовано тестування швидкими тестами на ВІЛ-інфекцію та вірусні гепатити С і В, яке зможуть пройти усі бажаючі.
На захід запрошений Павло Скала – асоційований директор з політики та партнерства Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я».
На запланований тренінг буде залучено представників засобів масової інформації.