Наркологічний медичний центр в Харкові
м. Харкiв, вул. Волонтерська, 74: 8:00 - 16:00, +38(050)-058-42-12: - , м. Лвiв, вул. Петлюри С. 34: 8:00 - 16:00, +38(099)-631-46-65: -
+ Записатися на прийом

Замісна терапія

Замісна терапія

Основне

Лікування наркоманії у Харкові в медичному центрі «Альтернатива» за доступною ціною, дозволяє досягти максимально продуктивного та якісного ефекту та подальшої профілактики рецидивів наркотичної залежності. Лікування наркоманії потребує комплексного поєднання медикаментозної (гепатопротекторної, судинної, нейропротекторної, загальнозміцнюючої та вітамінотерапії), психологічної та реабілітаційної терапії. До кожного наркозалежного пацієнта необхідний індивідуальний, деталізований і скрупульозний підхід, з використанням сучасних безболісних методів, які ми використовуємо у своїй практиці лікування наркоманії в нашому медичному центрі. Завдяки висококваліфікованому медичному персоналу та сучасним підходам, методи, що дають гарантований результат лікування наркоманії у Харкові в МЦ «Альтернатива», є найбільш пріоритетними для наших пацієнтів.
Читать полностью Скрыть

Лікування наркоманії у Харкові. Методи та препарати

Для лікування наркозалежності використовується метод замісної підтримуючої терапії, за допомогою медичних препаратів «Бупренорфін» та «Метадон», з індивідуально підібраним дозуванням для кожного пацієнта. Медичний наркологічний центр «Альтернатива» надає своєчасну, якісну та повноцінну за тривалістю та ефективністю реабілітацію наркозалежних пацієнтів, може повернути людину, залежну від психоактивних речовин, на «здоровий» життєвий шлях. Ми даємо пацієнтові можливість повноцінно реалізувати себе, зуміти побудувати адекватні та реальні плани на майбутнє. А головне, повернутися до раціонального, здорового та повноцінного способу життя, відійти від неблагополучного кола спілкування і не наразитися на ризик зараження такими страшними інфекціями як ВІЛ, вірусні гепатити тощо.
Читать полностью Скрыть

Що таке замісна терапія?

У всьому світі понад мільйон наркозалежних від опіоїдів користуються послугою – замісна підтримувальна терапія. Вперше її почали застосовувати в 60-х роках ХХ століття - спочатку в США, потім в Канаді і країнах Західної Європи. Зараз замісна терапія успішно застосовується в 65 країнах світу, в т. ч. в США, Австралії, Ірані, Китаї, Таїланді. У всіх 27 країнах Європейського Союзу та в більшості країн колишнього СРСР. Замісна терапія допомагає залежним від нелегальних опіатів поліпшити стан здоров'я, а також дозволяє почати життя «з чистого аркуша», не думаючи постійно про те, де взяти наркотик, піти від кримінального життя, вуличних наркотиків, працевлаштуватися. Зокрема в Україні, програма замісної підтримувальної терапії проводиться не так давно, але принесла багато позитивних результатів: - споживачі ін'єкційних наркотиків, не включені в програму замісної терапії, інфікуються ВІЛ майже в шість разів частіше, ніж ті, хто приступив до участі в такій програмі і продовжує лікування; - показники залученості в злочинну діяльність наркозалежних осіб знизилися приблизно вдвічі після року замісної підтримувальної терапії; - Смертність серед осіб з опіоїдною залежністю, які одержують підтримувальну замісну терапію, становить 25—33 % аналогічного показника серед не охоплених подібною програмою.
Читать полностью Скрыть

Замісна терапія - шляхи лікування

Якщо Ви не один рік вживаєте опіати, намагалися кинути, але Вам не пощастило, у Вас завжди є вибір: - продовжувати вживання, але може статися передозування; ви ризикуєте стати володарем вірусних інфекцій ВІЛ, гепатитом С і В; захворіти на туберкульоз, венеричні захворювання; можуть відкритися трофічні виразки, а пізніше, коли ослабне імунітет - можете заробити сепсис; виявитися на вулиці і потім потрапити до в'язниці; можуть з'явитися проблеми з правоохоронними органами; в кінці кінців, померти один, без друзів і близьких, або пройти курс медичної детоксикації в медичних установах, але найчастіше однієї детоксикації виявляється недостатньо. У нашому медичному центрі досить багато позитивних результатів після проходження пацієнтами курсу медичної детоксикації, але так само є і ті пацієнти, яким цього не досить, і люди повертаються до вуличних наркотиків, після яких знову приходять до нас в центр за допомогою. Також є можливість пройти курс реабілітації та соціальної адаптації в реабілітаційному центрі, де з Вами будуть працювати досвідчені фахівці, і пройшовши його, можливо вам вдасться жити тверезо, але для початку рекомендується пройти курс медичної детоксикації, докласти чимало зусиль і мати сильну мотивацію. На жаль, за статистикою лише у 10% пацієнтів виходить повністю піти від вживання наркотиків після проходження перерахованих вище курсів, але решта 90% повертаються до вуличного вживання, саме для таких пацієнтів розроблена світова програма замісної підтримувальної терапії (ЗПТ), в нашому медичному наркологічному центрі пропонується пройти курс лікування ЗПТ препаратами Бупренорфін або Метадон і надалі ресоціалізувати в соціум, після чого можна звернутися в реабілітаційний центр для повного відновлення, вже в розрізі психологічних аспектів і прищеплення правильних життєвих звичок.
Читать полностью Скрыть

Замісна терапія - прийом препаратів

Препарати приймаються виключно перорально і на відміну від нелегальних опіатів, не містять шкідливих домішок і точно дозовані. Це дозволяє під час вживання препарату уникнути попадання в організм токсичних речовин. Крім того, прийом замісних препаратів виключає можливість передозування, так як підбір дози і все подальше лікування проводиться під суворим контролем медперсоналу. Саме для того, що б надати повний спектр послуг і варіантів лікування, у Харківському медичному центрі «АЛЬТЕРНАТИВА» використовується метод замісної підтримувальної терапії препаратами бупренорфін і метадон, які випускаються в таблетках, щоб позбавити пацієнта « ін'єкційної» звички. Учасник ЗПТ обов’язково здає аналізи на вживання інших психоактивних речовин. Звичайні опійні наркотики під час проходження курсу ЗПТ не діють, не приносять «кайфу»: медичні препарати блокують відповідні рецептори. Пацієнти, які проходять курс замісної підтримуючої терапії, так само мають можливість під контролем лікарів-спеціалістів поступово завершити курс ЗПТ і позбутися наркозалежності назавжди.
Читать полностью Скрыть
 • Проведення ПТАО препаратом «Бупренорфін», «Метадон» в МЦ кожного дня
 • Пакет надання медичних послуг № 1 з використанням препарату «Бупренорфін» (1 день)
  120 грн
 • Пакет надання медичних послуг № 2 з використанням препарату «Бупренорфін» (1 день)
  160 грн
 • Пакет надання медичних послуг № 3 з використанням препарату «Бупренорфін» (1 день)
  180 грн
 • Пакет надання медичних послуг № 3 з використанням препарату «Бупренорфін» (1 день)
  200 грн
 • Пакет надання медичних послуг № 3 з використанням препарату «Бупренорфін» (1 день)
  240 грн
 • Пакет надання медичних послуг № 4 з використанням препарату «Метадон» (1 день)
  120 грн
 • Пакет надання медичних послуг № 5 з використанням препарату «Метадон» (1 день)
  180 грн
 • Доставка препарату ПТАО (замісної підтримувальної терапії) до пацієнта у межах міста Харкова (одноразово)
  700 грн
 • Проходження експрес тесту на наявність наркотичних речовин в організмі
  50 грн
 • Відвідування медичного центру після закінчення робочого часу до денної вартості
  100 грн
 • Видача препарату раніше за вимогою дотримання законодавчих норм
  100 грн
 • Втрата листку призначень (первинна)
  100 грн
 • Усі наступні втрати листку призначень
  200 грн
 • Первинна консультація лікарем
  Безкоштовно