Наркологічний медичний центр в Харкові
м. Харкiв, вул. Волонтерська, 74: 8:00 - 16:00, +38(050)-058-42-12: - , м. Лвiв, вул. Петлюри С. 34: 8:00 - 16:00, +38(099)-631-46-65: -
+ Записатися на прийом

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в Харкові

Лікування здійснюється за попередньою домовленістю!

Для досягнення максимальних, тривалих (найчастіше, довічних) тверезих проміжків, при лікуванні алкоголізму в медичному центрі «Альтернатива», необхідна психологічна та соціальна реабілітація, яка поряд з формуванням внутрішніх установок на тверезість, допоможе нашому пацієнтові побудувати реальні і тверезі плани на майбутнє, зуміти в тверезому стані вирішувати важливі життєві питання, адекватно реагувати на будь-які емоційні потрясіння. Таким чином, ми можемо зробити висновок, що своєчасне якісне і повноцінне по тривалості і продуктивності детоксикаційне лікування алкоголізму може повернути людину на «тверезий» життєвий шлях.

Читать полностью Скрыть

Що таке алкоголізм?

Алкоголізм - хронічне захворювання, що розвивається в результаті тривалого вживання алкоголю і проявляється патологічним потягом до вживання спиртного, психотичними епізодами, різноманітними порушеннями діяльності внутрішніх органів і деградацією особистості в кінцевих стадіях захворювання. Для будь-якого хронічного захворювання є два складових елементи - це ремісія і загострення. Ремісія - це стан коли людина відчуває себе добре, це період затишшя між двома загостреннями. Є істотний плюс, і він полягає в тому, що стан ремісії може тривати протягом усього життя. А чому ж тоді ремісія, а не одужання і повна відмова від алкоголізації? А тому що, якщо людина, що страждає на алкогольну залежність, навіть «зав'язавши» на кілька років, відновить вживання алкоголю, він швидко повернеться до того ж стану, який був раніше (наприклад, знову почнеться запій). Завдяки висококваліфікованому медичному персоналу, ультрасучасним підходам і індивідуальній лікувальній програмі кодування, лікування алкоголізму в ТОВ «ХМЦ« Альтернатива » в місті Харкові, є найбільш пріоритетним і сучасним. Персонал нашого медичного центру сприяє швидкому одужанню кожного пацієнта, поверненню гарного самопочуття, пошуку нових інтересів, і всебічного розвитку людини, як особистості.

Читать полностью Скрыть