Наркологічний медичний центр в Харкові
м. Харкiв, вул. Волонтерська, 74: 8:00 - 16:00, +38(050)-058-42-12: - , м. Лвiв, вул. Петлюри С. 34: 8:00 - 16:00, +38(099)-631-46-65: -
+ Записатися на прийом

Продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує!

Продовжуємо допомагати тим, хто цього потребує!

Сьогодні наша волонтерська команда у складі працівників медичних центрів «Альтернатива» та «Інновація», представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях та представники БО "Харківський благодійний фонд "Парус" відвідала з гуманітарною місією селище міського типу Високий у Харківській області.

Наразі тут проживає велика кількість переселенців, які виїхали з небезпечних місць Харкова та змушені були покинути власні домівки задля своє безпеки та безпеки своїх рідних. Разом з дорослими, покинули свої домівки також багато дітей, які перш за все потребують турботи, догляду, харчування та гігієни.

Саме тому ми приділили особливу увагу саме дітям, та надали гуманітарну допомогу у вигляді різноманітного дитячого харчування, підгузків для діточок а також дезинфікуючі засоби до служби у справах дітей та сім‘ї Височанської селищної ради.

Вся надана допомога буде розподілена між сім’ями переселенців з дітьми. Кожна родина, що знайшла прихисток вдалині від домівки, отримає трошки турботи та підтримки у вигляді необхідних наразі речей для себе та своїх дітей.

Разом піклуємося про великих та маленьких українців нашої непереможної та вільної держави 💙💛

Висловлюємо подяку за підтримку Харківський інститут соціальних досліджень