Наркологічний медичний центр в Харкові
вул. Волонтерська, 74: 8:00 - 16:00, проспект Гагаріна 248: 8:00 - 16:00, -50% знижка на послуги: лише 100 грн - на день
+ Записатися на прийом

У Харкові розтрощили медичний центр, який допомагав наркозалежним

У Харкові розтрощили медичний центр, який допомагав наркозалежним

До одного з відділень медичного центру, який надає послуги наркозалежним людям у Харкові та розташований за адресою: вул. Аврамівська Б, 4, з погрозами та вимогами припинити легальну медичну діяльність, увірвались представники політичної організації "Національний корпус" (приблизно 35-40 чоловік), з представниками громадської організації «ПОТОН». Про це повідомляє Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health на своїй сторінці у Фейсбук.

"Ситуація перевищила усі допустимі межі, буквально був здійснений розбійний напад на медичний центр, зі знищенням вхідних дверей, погрозами та повним блокуванням роботи медиків і доступу пацієнтів до лікування. Нашою державою гарантовано лікування наркотичної залежності, і однією з провідних методів допомоги, є замісна підтримувальна терапія, що надає змогу наркозалежній людині вийти з ін’єкційного споживання вуличних наркотиків, разом з цим уникнути ризику інфікуватися ВІЛ-інфекцією, вірусними гепатитами та не передати ці захворювання іншим людям. Отримуючи лікування ЗПТ пацієнти таких програм ресоціалізуються та мають змогу жити гідним життям здорової людини. Саме таку допомогу надає медичний центр, якісне лікування на базі якого отримують близько 200 пацієнтів",-йдеться у повідомленні.

Джерело