Наркологічний медичний центр в Харкові
Пн - Пт: 8:00 - 17:00, Сб: 8:00 - 16:00, Нд: 9:00 - 16:00
+ Записатися на прийом

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР У ХАРКОВІ «АЛЬТЕРНАТИВА»

Особливості

Наркологічний медичний центр у Харкові «Альтернатива» надає медичну допомогу наркозалежним пацієнтам, дотримуючись всіх етапів лікування. Ми допомагаємо без болю і страху впоратись з фізичною залежністю від наркотиків, не кидаючи лікування на півдорозі, завжди супроводжуємо пацієнта до моменту досягнення поставленої мети. Саме тому програми лікування наркоманії і алкоголізму наркологічного медичного центру в Харкові «Альтернатива» завжди багатокомпонентні і досить тривалі. Лише кваліфікована допомога спеціаліста зможе повернути пацієнта до повноцінного, здорового життя, в якому він навчиться знаходити нові інтереси та всебічно розвиватися!
Читати повністю Приховати

Лікування наркоманії в наркологічному медичному центрі в Харкові

Для лікування наркоманії використовується метод Замісної підтримувальної терапії, за допомогою медичних препаратів «Бупренорфін» та «Метадон» , з індивідуально підібраним дозуванням для кожного пацієнта, Для наших пацієнтів є можливість скористатися курсом короткострокової детоксикації, тривалість якого від 21 до 28 днів. По завершенню курсу медичної детоксикації, рекомендована інфузійна терапія (очищення організму від продуктів розпаду наркотичних і алкогольних речовин). Всі етапи лікування проходять під наглядом лікаря-нарколога та, за бажанням пацієнта, супроводжуються психіатром або соціальним працівником нашого медичного центру.
Читати повністю Приховати

Лікування алкоголізму в Харкові

У наркологічному медичному центрі в Харкові «Альтернатива» проводиться первинний огляд пацієнта лікарем-наркологом, враховуються скарги пацієнта, анамнез життя і анамнез захворювання, оцінюється соматичний, неврологічний, психічний статуси, підставі цього обстеження, стадії алкоголізму і скарг пацієнта, формується попередній діагноз і призначається курс лікування алкоголізму. Лікування алкоголізму в медичному центрі «Альтернатива» проходить в затишній двомісній палаті, курсом від одного до семи днів, в залежності від стану пацієнта і встановленого діагнозу. Пацієнти Харківського медичного центру «Альтернатива» знаходяться під постійним наглядом кваліфікованого медичного персоналу та досвідчених лікарів-наркологів.
Читати повністю Приховати

Денний стаціонар

Медичний центр «Альтернатива» надає денний стаціонар, який є невід'ємною частиною нашого медичного наркологічного центру і призначений для проведення профілактичних і реабілітаційних заходів хворим, які не потребують цілодобового медичного спостереження, як стаціонар замісної технології. В стаціонарі розташовані два ліжки і процедурний кабінет. Метою організації денного стаціонару є надання кваліфікованої лікувальної та реабілітаційної допомоги хворим, які потребують лікування наркоманії та алкоголізму в умовах стаціонару, в тому числі для: лікування алкогольної залежності у пацієнтів; проведення комплексу лікування і обстеження хворих; проведення інфузійної терапії для очищення організму після проходження курсу медичної детоксикації.
Читати повністю Приховати

Переваги анонімного лікування наркоманії і алкоголізму

Страх перед майбутньою соціалізацією змушує хворого приховувати свою проблему, але сьогодні є можливість уникнути облікової системи, й інших неприємних моментів, що зазвичай стають перепоною до прийняття рішення про необхідність лікування. Анонімне лікування наркоманії та алкоголізму позбавляє від подібних труднощів. Будучи впевненою в конфіденційності лікування, людині буде набагато легше поступово повернутися до колишнього життя, продовжувати працювати і спілкуватися, вчитися тверезо сприймати навколишнє оточення. Дослідження фахівців з психології довели, що більш висока ефективність лікування, в наркологічних центрах, спостерігається у пацієнтів, що проходять лікування в подібних приватних установ, таких як медичний наркологічний центр в Харкові «Альтернатива», саме в таких центрах набагато рідше трапляються зриви і ремісії, а число одужавших - набагато вище!
Читати повністю Приховати

Лікарі медичного центру

 • Ольга
  Психіатр
  Виглазова Ольга В'ячеславівна
  Досвід роботи: 20 років лікарського стажу

  Додатково: 15 років очолює «Центр психічного здоров'я ім. Мороза В.І. » Дергачівського р-ну Харківської області

  МЦ Альтернатива надає послуги і співпрацює з одним з кращих фахівців в області психіатрії - лікарем-психіатром Виглазовой Ольгою Вячеславівною з 20-тирічним стажем роботи як в стаціонарній, так і в амбулаторній псіахіатріі. 15 років очолює «Центр психічного здоров'я ім. Мороза В.І. » Дергачівського р-ну Харківської області. Має вищу кваліфікаційну категорію, кандидат медичних наук, асистент кафедри клінічної неврології, психіатрії та наркології, медичного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Знаючий клініцист в сфері психічного здоров'я. Учасник ряду міжнародних дослідницьких проектів в відношення адиктивної поведінки та патології залежності. Має ряд наукових публікацій в міжнародних спеціалізованих виданнях. Регулярно бере участь в профільних психіатричних і наркологічних конференціях і конгресах по всьому світу.
  Має як науковий, так і практичний досвід в сфері психіатрії залежностей.

  Читати повністю Приховати
 • Марк
  Нарколог
  Ткаченко Марк Олегович
  Досвід роботи: Досвід роботи на посаді лікаря-нарколога – 2 роки.

  У 2003 році закінчив Луганський державний медичний університет за
  спеціальністю «Лікувальна справа».

  У 2005 році отримав сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю загальна
  практика-сімейна медицина.

  У 2018 році отримав сертифікат лікаря-спеціаліста з наркології.
  З грудня 2018 року працює в Харківському медичному центрі
  «Альтернатива» на посаді лікаря-нарколога.

  Читати повністю Приховати
 • Вадим
  Нарколог
  Корнус Вадим Валерійович
  Досвід роботи: Досвід роботи на посаді лікаря-нарколога– 2 роки.

  У 1991 році закінчив Харківський державний медичний університет за
  спеціальністю «Лікувальна справа».

  У 2016 році присвоєно першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю
  «Онкохірургія». У 2017 році присвоєно першу кваліфікаційну категорію за
  спеціальністю «Онкологія».

  У 2019 році отримав сертифікат лікаря-спеціаліста з наркології.
  З лютого 2019 року працює в Харківському медичному центрі
  «Альтернатива» на посаді лікаря-нарколога.

  Читати повністю Приховати
 • Дар’я
  Нарколог
  Бондар Дар’я Юріївна
  Досвід роботи: Досвід роботи на посаді лікаря-нарколога– 2 роки.

  У 2016 році закінчила Харківський національний медичний університет за
  спеціальністю «Лікувальна справа».
  У 2019 році отримала сертифікат лікаря-спеціаліста з наркології.
  З лютого 2019 року працює в Харківському медичному центрі
  «Альтернатива» лікарем-наркологом.

  Читати повністю Приховати
 • Ігор
  Нарколог
  Ченін Ігор Миколайович
  Досвід роботи: Досвід роботи на посаді лікаря-нарколога– 20 років.

  У 1982 році закінчив Північно-Осетинський державний медичний інститут
  за спеціальністю «Лікувальна справа».

  З 1999 року працював у «Мелітопольському закладі з надання психіатричної
  допомоги» на посаді лікаря-нарколога.

  З січня 2020 року працює в Харківському медичному центрі
  «Альтернатива».

  Читати повністю Приховати