Наркологічний медичний центр в Харкові
вул. Волонтерська, 74: 8:00 - 16:00, проспект Гагаріна 248: 8:00 - 16:00, -50% знижка на послуги: лише 100 грн - на день
+ Записатися на прийом

Актуальні питання

 • Як перейти на лікування до іншої клініки?

  Для переходу в іншу клініку пацієнт повинен з'явитися в клініку в останній день прийому замісного препарату, прийняти його в межах ТОВ «ХМЦ» «Альтернатива», написати заяву про переведення.
 • Як перейти на інший препарат?

  Для переходу з препарату метадон на бупренорфін потрібно поступово знижувати дозу метадону до мінімального дозування, потім від 3 до 5 днів не вживати метадон. Для переходу з бупренорфіну на метадон потрібно поступово знижувати дозування бупренорфіну, на наступний день призначається метадон починаючи з мінімальної дози.
 • Терміни для здачі тесту і надання залишків?

  Проходження тестів на вуличні наркотичні речовини здійснюється перші 6 місяців 1 раз в 30 днів, потім 1 раз в 3 місяці за умови, що попередні 6 тестів були негативними. Контроль надання залишків здійснюється 1 раз в 30 днів напротязі всього курсу лікування.
 • Які довідки потрібні для переходу на Замісну підтримувальну терапію?

  Для переходу на ЗПТ потрібно надати результат ФГ (флюорографії), довідку ВІЛ дослідження або проходження експрес тесту в клініці. Пацієнту необхідно мати особисте бажання перейти на лікування методом ЗПТ та, завітавши до нашого медичного центру, заповнити Заяву про перехід до ЗПТ.
 • Як відбувається підвищення дозування і на скільки мг?

  Дозування препарату метадон можна підвищувати на 5-10мг за 1 прийом, в тиждень допускається підвищення дозування на 20 мг.
 • Скільки коштують тесті на ВІЛ, сечу та гепатит С?

  Вартість тесту на вуличні наркотики (сеча) - 50 грн, експрес-тести на ВІЛ та гепатит С– безкоштовно.
 • Лікування в медичному центрі здійснюється конфіденційно?

  Завдяки висококваліфікованому медичному персоналу, ультрасучасним, індивідуальним підходам до кожного пацієнта, АНОНІМНЕ та КОНФІДЕНЦІЙНЕ лікування, зі збереженням медичної таємниці та персональних даних кожного пацієнта, що проходить лікування,є найбільш пріоритетним та гарантованим в наших медичних центрах.
 • Які послуги ви надаєте?

  Наші медичні центри надають широкий спектр послуг: лікування наркоманії, замісну підтримувальну терапію та лікування алкоголізму. Ми забезпечуємо комплексний підхід до лікування, що включає перенаправлення, в разі необхідності, пацієнта в інші вузькоспеціалізовані медичні заклади. Якщо при проходженні експрес-тестування буде виявлено вірусну інфекцію, наші спеціалісти обов’язково супроводжують пацієнта в безкоштовному лікуванні гепатиту С, також в разі позитивного експрес-тесту на ВІЛ гарантуємо супроводження пацієнта у спеціалізованих медичних закладах, до моменту призначення антиретровірусної терапії. Пацієнту може бути запропонована допомога валіфікованого лікаря-психіатра та інших лікарів-спеціалістів, в залежності від потреби та бажання пацієнта. Саме комплексний підхід, який є запорукою бездоганного результату, до лікування є особливістю Харківського медичного центру «Альтернатива»!
 • Чи надаєти ви психологічну допомогу?

  Для досягнення максимальних, тривалих (найчастіше довічних) результатів лікування необхідна психологічна та соціальна реабілітація, яка поряд з формуванням внутрішніх установок на здорове життя, допоможе нашому пацієнту побудувати реальні плани на майбутнє. В наших медичних центрах надають допомогу соціальні працівники, також ми співпрацюємо з висококваліфікованими психологами, до яких завжди можуть звертатися наші пацієнти.
 • Чи можу я прийти до медичного центру на консультацію до лікаря- нарколога, скільки це коштує?

  Так, ви можете звернутися до спеціалістів наших медичних центрів за консультацією, яка є абсолютно безкоштовною.
 • Де я можу отримати допомогу під час воєнних дій?

  Медичні заклади Альтернатива та Інновація наразі працюють за одною адресою: проспект Гагаріна, 248, район «Одеської». Режим роботи просимо уточнювати за телефонами: 0508593343 або 0502811314 Орієнтовний режим роботи з 10 до 16 години.