Наркологічний медичний центр в Харкові
Пн - Пт: 8:00 - 17:00, Сб: 8:00 - 16:00, Нд: 9:00 - 16:00
+ Записатися на прийом

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії

 

Лікування наркоманії в Харкові в медичному центрі «Альтернатива» за доступною ціною, дозволяє досягти максимально продуктивного і якісного ефекту в лікуванні і подальшої профілактики рецидивів наркотичної залежності. Лікування наркоманії вимагає комплексного поєднання медикаментозної (гепатопротекторної, судинної, нейропротекторной, загальнозміцнюючої та вітамінотерапії), психологічної та реабілітаційної терапії. До кожного наркозалежного пацієнта необхідний індивідуальний, деталізований і скрупульозний підхід, з використанням сучасних, безболісних методів, який ми використовуємо у своїй практиці лікування наркоманії в нашому медичному центрі. Завдяки висококваліфікованому медичному персоналу і сучасним підходам, ефективні методи, що дають гарантований результат лікування наркоманії в Харкові в МЦ «Альтернатива» є найбільш пріоритетними для наших пацієнтів.

Читать полностью Скрыть

Ознаки наркоманії

Наркотична залежність (хімічна залежність) - важкий стан, при якому має місце патологічний потяг, фізична і психічна залежність до вживання психотропних речовин, що викликають ейфорію і відчуття уявного благополуччя. При систематичному вживанні наркотиків виникає звикання, зі зростанням дози речовини, необхідної для досягнення очікуваного ефекту. При зниженні кількості психотропної речовини і / або повною відсутністю її прийому (ін'єкційного або перорального), виникають вкрай хвороботворний і загрожуючий життю людини стан - абстинентний синдром, він же синдром відміни. Даний стан супроводжується колосальною, імпульсивною тягою до наркотизації, суглобово-м'язової ломотою і болями, ринореєю (нежиттю), сльозотечею, нудотою, діареєю, пітливістю і позіханням, неприємними відчуттями в області серця і шлунково-кишкового тракту. При постійному прийомі наркотиків, відбувається деградація особистості, що характеризується інтелектуальним і емоційним зубожінням, втратою всіх інтересів, не пов'язаних з наркотиками. Найбільш поширені види наркотичних залежностей - це морфінізм, опіофагія, гашишизм, героїнова залежність.

Читать полностью Скрыть

Лікування наркоманії в Харкові. Методи і препарати

Для лікування наркозалежності використовується метод Замісної підтримувальної терапії, за допомогою медичних препаратів «Бупренорфін» та «Метадон» , з індивідуально підібраним дозуванням для кожного пацієнта. Для наших пацієнтів є можливість скористатися курсом короткострокової детоксикації, тривалість якого від 21 до 28 днів. По завершенню курсу медичної детоксикації, рекомендована інфузійна терапія (очищення організму від продуктів розпаду наркотичних і алкогольних речовин). Медичний наркологічний центр ТОВ ХМЦ «Альтернатива» надає своєчасну, якісну і повноцінну по тривалості і продуктивності реабілітацію наркозалежних пацієнтів, може повернути людину, залежну від психоактивних речовин, на «здоровий» життєвий шлях. Ми даємо пацієнтові можливість повноцінно реалізувати себе, зуміти побудувати адекватні і реальні плани на майбутнє. А головне, повернутися до раціонального, здорового і повноцінного способу життя, відійти від неблагополучного кола спілкування і не піддатися ризику зараження такими страшними інфекціями як ВІЛ, вірусні гепатити і.т.д Лікування алкоголізму і лікування наркоманії в Харківському медичному центрі « Альтернатива »- гарант успіху на одужання!

Читать полностью Скрыть
 • Лікування наркоманії
 • Консультація лікарем – наркологом
  Безкоштовно
 • Курс медичної детоксикації препаратом «Метадон» (28 днів)
  3850 грн
 • Первинний курс медичної детоксикації препаратом «Метадон» (три дні)
  250 грн
 • Детоксикація організму шляхом інфузійної терапії (один день)
  700 грн
 • Курс медичної детоксикації препаратом «Бупренорфін» (21 день)
  4400 грн
 • Курс медичної детоксикації препаратом «Бупренорфін» (28 днів)
  5700 грн