Наркологічний медичний центр в Харкові
вул. Волонтерська, 74: 8:00 - 16:00, проспект Гагаріна 248: 8:00 - 16:00, -50% знижка на послуги: лише 100 грн - на день
+ Записатися на прийом

Відбувся круглий стіл "Забезпечення доступу до лікування ЗПТ наркозалежних"

Відбувся круглий стіл "Забезпечення доступу до лікування ЗПТ наркозалежних"

Сьогодні, 7 травня в Міжнародний день зменшення шкоди відбувся круглий стіл "Забезпечення доступу до лікування ЗПТ наркозалежних, що мешкають в Лозівський ОТГ". Організатор зустрічі БО "ХБФ "Парус".
На базі Лозівської міської ради для соціального діалогу зустрілися секретар міської ради Коба С.А., представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в східних областях Красноперов С.Г., представник ДОЗ ХОДА Задорожна Т.К, асоційований директор МБФ «Альянс громадського здоров’я», Павло Скала, представники Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю БО «БФ «ВОЛНА», Олег Димарецький, Олександр Авдєєв, директор ХМЦ "Альтернатива" Денис Клименко, президент БО "ХБФ "Парус" Ключарьов Костянтин.
На засідання були запрошені представники громади м.Лозова - люди, що вживають наркотики і не мають можливості отримувати лікування ЗПТ. Вже декілька років не проводилося включення нових пацієнтів до програми лікування ЗПТ, щоденна видача препаратів не проводиться, сайт по факту не працює. На сайті - 7 пацієнтів, які отримують препарати за рецептами. Відносно показників поширення ВІЛ та кількості зареєстрованих наркозалежних Лозівський район входить до четвірки районів з найвищими показниками.

Зустріч була насичена та емоційна, маю надію, результативна. 
За результатами зустрічі буде складено резолюцію щодо необхідності відновлення роботи сайту ЗПТ та включення до програми ЛВНІ, що встали під мед.нагляд та є потенційними учасниками програми ЗПТ. 
Моніторинг виконання резолюції відбудеться в червні.

Захід проведено при підтримці проекту МБФ «Альянс громадського здоров’я».