Наркологічний медичний центр в Харкові
вул. Волонтерська, 74: 8:00 - 16:00, проспект Гагаріна 248: 8:00 - 16:00, -50% знижка на послуги: лише 100 грн - на день
+ Записатися на прийом

«Національний корпус» з представниками громадської організації «ПОТОН» увірвалися до одного з відділень Харківського МЦ «Альтернатива»

«Національний корпус» з представниками громадської організації «ПОТОН» увірвалися до одного з відділень Харківського МЦ «Альтернатива»

10 грудня 2018 року представники політичної організації «Національний корпус» (приблизно 40 чоловік), з представниками громадської організації «ПОТОН» увірвалися до одного з відділень Харківського медичного центру «Альтернатива» і тим самим блокували роботу закладу охорони здоров’я.

 

У зв’язку з цими подіями пацієнти медичного центру не змогли отримати кваліфіковану медичну допомогу. Близько 20 пацієнтів цього дня залишилися без контролю лікарського персоналу. У зв’язку з цим вони не отримали певних медичних послуг. Це може призвести до того, що вони знову повернуться до «вуличних» наркотиків. Як наслідок це може спричинити інфікування на ВІЛ/СНІД, а також призвести до незворотних процесів і навіть смерті.


Скоріше за все, представники політичної організації «Національний корпус» та громадської організації «ПОТОН» не зовсім розібралися в тому, що Харківський медичний центр «Альтернатива» працює в межах правового поля і має всі дозвільні документи на провадження такої діяльності, а в оману їх ввели представники ініціативної групи будинку, про яких йшла мова в статті раніше.